Diyarmed Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. 1987 yılına dayanan tarihi boyunca, geçmişinden aldığı gücü daima ileriye taşıyan bir şirket olmuştur. İnsan sağlığına yönelik medikal ürünleri, öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla tıbbın ve insanlığın hizmetine sunan Diyarmed, medikal pazarında hızla büyüyen, saygın ve tercih edilen bir firmadır. Firmamızın ithal ettiği ve mümessilliğini yaptığı ürünler kapsamına diagnostik amaçlı çalışan laboratuarların tüm cihaz, kit ve sarf malzemelerinin yanı sıra radyoloji ve nükleer tıp (PET / CT ve Gamma Kamera) ürünleri girmektedir.

DİYARMED ÇALIŞMA ORTAMI

Diyarmed Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. 1987 yılında Diyarbakır merkezli olarak kurulmuştur. Merkez binası Diyarbakır’ da bulunan Diyarmed’ in Malatya, Şanlıurfa ve Van’ da irtibat büroları, İstanbul’ da ise Kadıköy şubesi bulunmaktadır.

Laboratuar alanında Diyarmed Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ nde Diyarbakır, Şanlıurfa, Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt illerinde; Doğu Anadolu Bölgesi’ nde Malatya, Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Van ve Hakkari illerinde faaliyet göstermektedir.

Radyoloji alanında Diyarmed Sağlık Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. Diyarbakır, Elazığ, Aydın, Mardin, Batman ve Van illerinde faaliyet göstermektedir.

DİYARMED ÇALIŞAN PROFİLİ